Detské elektrické motorky

Snom nielen každého chlapca, ale v poslednej dobe aj dievčat je mať vlastnú motorku. Detská elektrická motorka sa vyrába v mnohých typoch a veľkostiach. Choper, cestná alebo cross? Niektoré detské motorky prekvapivo verne kopirujú svoje veľké predlohy, ale rozhodnutie o konkrétnom type je len a len na Vás, alebo ak to nemá byť prekvapením, prenechajte výber budúcemu šoférovi elektrickej motorky.

 
53
219 153219
Značky
Kolesá
Maximálna nosnosť
Počet motorov
Výbava
Výkon motora

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

   
 • za 2-5 dní u Vás doma
  Elektrická motorka  pre najmenšie deti  za skvelú cenu. Doba jazdy 1 - 2 hodiny . Robustný plastový rám, extrémna stabilta a zaujímavý vzhľad.  Rýchlosť cca 3 km/hod. 

  €53
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Elektrická motorka CHOPPER C119 čierna 6V Doprava zadarmo
  dočasne nedostupné
  Absolútna novinka v našej ponuke - elektrická motorka typu CHOPPER C119 so sedadlom pre najmenších motorkárov . Voľný štart,  3 rýchlosti, mäkké EVO kolesá , efektné  osvetlenie, predné svetlá,vstup na USB.  Motor 25 W, bezpečnostné pásy na sedadle. 

  €154
     
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Elektrická motorka F1988 červená 12V Doprava zadarmo
  vypredané
  Elektrická veľká motorka pre deti  za skvelú cenu. Absolútna novinka motorka MOSLY s dvoma motormi 45W, mäkké penové kolesá EVA, zobrazením nabíjania na displeji, vďaka čomu vieme, koľko "ešte máme paliva". Vstup na Mp3, predne svietiace svetlá.  Doba jazdy 1 - 2 hodiny. Robustný plastový rám s oceľovou zadnou...

  €169
     
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 •  
 • Elektrická motorka CHOPPER čierna 12V Doprava zadarmo
  vypredané
  Absolútna novinka v našej ponuke - elektrická motorka typu CHOPPER so sedadlom . Voľný štart,  3 rýchlosti, mäkké EVO kolesá , efektné  osvetlenie kolies, predné a zadné svetlá, USB.  Motor 2x45 W, bezpečnostné pásy na sedadle spolujazdca.

  €209
     
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Elektrická štvorkolka QUAD RAPTOR 12 V Doprava zadarmo
  za 2-5 dní u Vás doma
  Jedna z noviniek roku 2017 -  vynikajúca elektrická štvorkolka pre deti  s dvomi  silnými motormi  2x 45W s  veľkými  mohutnými  rozmermi zaručí malým šoférom neuveriteľnú zábavu. Je to stabilné, dobre ovládateľné elektrické vozidlo s 2 rýchlosťami a maximálkou do 7 km/hod.  Dostupné v  čiernej alebo červenej...

  €219
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Elektrická motorka pre deti BMW S1000 RR červená , originál licencia Doprava zadarmo
  vypredané
  Jedna z najobľúbenejších motoriek v našej ponuke - elektrická motorka v licencii BMW. Voľný štart, 2 rýchlosti, mäkké EVO kolesá,  osvetlenie, predné svetlá, USB. Štartovanie kľúčikom! Dostupné v modrej  a  červenej farbe.

  €179
     
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 •  
 • dočasne nedostupné
  Elektrická motorka  pre deti za skvelú cenu. Doba jazdy 1 - 2 hodiny . Rýchlosť 3-5 km/hod. Dostupné vo viacerých farbách. Spestrením je zaujímavý policajný design. Riadenie pomocou riadítok a pedálov.  

  €73
     
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • za 2-5 dní u Vás doma
  Elektrická motorka  pre deti  za skvelú cenu. Doba jazdy 1 - 2 hodiny . Robustný plastový rám, extrémna stabilta a zaujímavý vzhľad.  Rýchlosť cca 3 km/hod. LED osvetlenie vpredu, jazda dopredu a dozadu. 

  €74
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.