RC mini vrtulníky

RC vrtuľníky v kategórii mini sa vyznačujú veľkou odolnosťou voči nárazom a jednoduchým ovládaním. RC mini vrtuľníky sú z dôvodu nízkej hmotnosti určené predovšetkým pre interiér. Vynikajúca a obľúbená hračka nielen pre deti, rc mini vrtuľník dokáže zabaviť všetky vekové kategórie. Obľúbené hračky za nízku cenu.

 
25
39 12539
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

   
 • skladom do 3 dni u Vás doma
  Obľúbený minivrtulník, ktorý poteší deti už od piatich rokov, určený predovšetkým pre vnútorné použitie. Jedná sa po trojkanálový model, na ktorom možno ovládať pohyb hore / dole - vpred / vzad - vpravo / vľavo. Vzhľadom k vstavanému gyroskopu je model veľmi stabilný a a regu presne na pokyny vysielača.

  €25
     
  Výrobca: S-Idee Záruka: 2 roky
 • skladom do 3 dni u Vás doma
  Obľúbený mini vrtuľník s gyroskopom s veľmi jednoduchým ovládaním a nízkou cenou. Vhodný najmä pre mladých a začínajúcich pilotov. Určený na vnútorné použitie.  

  €39
     
  Výrobca: Rayline Záruka: 2 roky
 • SYMA S107 s gyroskopom - najodolnejší mini vrtuľnik na trhu Tip
  skladom do 3 dni u Vás doma 1 ks
  FARBA: MODRÁ,ŽLTÁ, ČERVENÁ: Hliníková konštrukcia, 3,5-kanálová dráha letu. Čas letu 7-10 min. Napájanie z batérie: Nabíjanie cez kábel USB alebo pilotný vrtuľník Rc. Rozmery: 22,0 x 9,8 x 3,8 cm.

  €26
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky
 •  
 • SYMA S8 - mini rc vrtuľník na vysielačku Akcia
  skladom do 3 dni u Vás doma
  Syma S8 je nový fantastický trojkanálový vrtuľník na diaľkové ovládanie. Tento model je vybavený najmodernejším gyrom, vrtuľník teda automaticky drží smer letu. Model je teda predovšetkým určený pre úplných začiatočníkov. Najviac prekvapuje veľkosť modelu. Výrobca SYMA zaručuje veľmi vysokú  odolnosť, nezničí ho...
  €45 (–16 %)
  €38
     
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky
 • skladom do 3 dni u Vás doma
  Farba: žltá, červená. Nylonové lopaty a stabilizátor. 3-kanálová dráha letu. Dosah až 20 metrov. Napájanie: Li-Po batéria 3.7V 100mAh; 4 paliceAA. Rozmery: 23x4x10,5cm, rozmery balenia: 29,3x7,9x27,5cm.

  €26
     
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky
 • vypredané
  Vrtuľník SYMA Chinook je určený pre lietanie vo vnútorných priestoroch. Je vybavený farebným meniacim sa osvetlením, ktoré sa mení pri zmene polohy vrtuľníku. Diaľkové ovládanie je možné automaticky synchronizovať až s troma ďalšími modelmi s ktorými je možné lietať na jednom mieste. Model obsahuje elektronický...

  €39
     
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.