Vernostný program

Vernostný systém pripravený pre našich zákazníkov. Pozostáva z automatického výpočtu zľavy na nákup ďalších objednávok a závisí od histórie predchádzajúcich objednávok zákazníka (nepočítajú sa stornované, prípadne neprebraté zásielky) za posledných 24 mesiacov.

Aktivácia programu sa vykonáva automaticky pri registrácii zákazníka v našom obchode počas objednávky. Systém počíta súčet predtým vykonaných objednávok. Ak táto hodnota prekročí jednu z prahových hodnôt oprávňujúcich získať zľavu, systém sa automaticky zníži o určitý percentuálny podiel z celkovej hodnoty tovaru.

Prvá hraničná hodnota, ktorá oprávňuje držiteľa na prijímanie pevnej zľavy, je suma 350 EUR bez DPH, po uplynutí ktorej je zákazníkovi udelená zľava 1% za každú ďalšiu objednávku.

Následné prahové hodnoty prevyšujú čiastku o ďalších 250 EUR, až do maximálnej úrovne zľavy získateľného programu zľavy vo výške 5% (aktivovaný po prekročení celkovej hodnoty 1250 EUR bez DPH v histórii objednávok zákazníkov).

Tabuľka prahových hodnôt zľavy:

    • od 350 EUR do 499,99 EUR bez DPH - 1% zľava
    • od 500 EUR do 749,99 EUR bez DPH - 2% zľava
    • od 750 EUR do 999,99 EUR bez DPH - 3% zľava
    • od 1000 EUR do 1249,99 EUR bez DPH - 4% zľava
    • od 1250 EUR do 9999,99 EUR bez DPH - 5% zľava

 

Z programu zľavy sú vyňaté výrobky, na ktoré sa vzťahuje propagácia a predaj, ako aj náklady na dopravu a služby. Zľava sa automaticky prejaví vo vašom zákazníckom účte po dosiahnutí prahovej hodnoty a produkty sa Vám budú zobrazovať s už zníženou cenou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie