Benzínové rc autá

RC autá so spaľovacím motorom sú vhodné hlavne pre skúsenejších modelárov nakoľko je potrebné pamätať na zábeh motora, nakúp správneho paliva a taktiež tieto rc auta vyžadujú náročnejšiu údržbu. Pokiaľ však napriek tomu máte záujem o podstivého ,,benziňáka,, odmení sa Vám zážitkom z jazdy a samozrejme aj vyššou rýchlosťou týchto rc modelov bez nutnosti čakať na zdĺhavé nabíjanie. RC autá so spaľovacím motorom ponúkame v rôznych kubatúrach a rôznych prevedeniach: Cestné, Truggy, Buggy a Monster. Benzínové rc autá sú väčšinou v mierke 1:5, čo už je veľký rc model. Prevedenie Cesty sľubuje vysokú rýchlosť, ktorú však naplno využijete iba na asfalte. Ak teda nie ste zástancom jazdenia po asfalte, či iných rovných plochách, vyberte RC autá Truggy, ktoré rýchlosťou tiež nesklamú, ale môžete s nimi bez obáv vyraziť aj do mierneho terénu. Ak už dopredu viete, že budete jazdiť cez prekážky, alebo v prírode, voľte Buggy či Monster.
Chcete poradiť? Špecialista Jakub vám s radosťou poradí.0910 629 733
2 položiek celkom
RC auto Pitbull X evolution 27ccm 2x2 RTR 1:5
Tip Pre náročných
ZADARMOZADARMO
€858 bez DPH
€1 029

Nový vzhľad, nový pohon, ešte väčšie potešenie z jazdy. Dvojtaktný motor ChungYang s 27 ccm roztrhne Pitbull X o 2,7 hp (štandardná verzia 1,5 hp) vpred. Okrem motora boli...

AM22414
Benzínová RC buggy "Pitbull X" 25ccm 2.4GHz 1:5
Pre náročných
ZADARMOZADARMO
€699 bez DPH
€839

Amewi Pitbull X je v mierke 1: 5 s dvojtaktným motorom s vnútorným spaľovaním s výtlakom 30 cm3 a nádržou s objemom 500 ml. Plnenie udržuje motor v prevádzke po dobu 30...

AM22060
7 rokov skúseností
7 rokov skúseností
Nie sme len predajcovia. Už viac ako 12 rokov sa venujeme modelárstvu a predávame to, čo milujeme. Dôverujte profesionálom!
Neviete si s niečím rady?
Neviete si s niečím rady?
Napíšte nám alebo zavolajte, radi vám poradíme - do každej rady dávame cenné skúsenosti.
Kvalitná ponuka
Kvalitná ponuka
Náš sortiment obsahuje len overené produkty. Tie, ktoré sa nám nepozdávali sme prosto vyradili.
RC servis
RC servis
Pokazil sa váš model alebo autíčko? Nie je problém, medzi naše záľuby patrí aj elektronika takže čím ťažšia výzva tým väčšia zábava :)