RC vrtulník 3-kanál

Trojkanálový rc vrtuľník je určený pre začínajúcich “pilotov”. Vrtuľník s 3 kanálmi umožňuje pohyb 3 smermi a tieto odolné rc vrtuľníky majú jednoduché ovládanie a zvládnu aj zopár pádov pri začiatkoch lietania. Všetky RC vrtuľníky majú zabudovaný gyroskop, ktorý zabezpečuje stabilitu letu a ovládania, a ani tie 3 kanálové nie sú výnimkou.

 

Najpredávanejšie

25
119 125119
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

   
 • skladom do 3 dni u Vás doma
  Obľúbený minivrtulník, ktorý poteší deti už od piatich rokov, určený predovšetkým pre vnútorné použitie. Jedná sa po trojkanálový model, na ktorom možno ovládať pohyb hore / dole - vpred / vzad - vpravo / vľavo. Vzhľadom k vstavanému gyroskopu je model veľmi stabilný a a regu presne na pokyny vysielača.

  €25
     
  Výrobca: S-Idee Záruka: 2 roky
 • skladom do 3 dni u Vás doma 1 ks
  RC vrtuľník WLtoys Swift S929 gyro WLtoys S929 swift je populárny izbový 3-kanálový RC vrtuľník. Nové prevedenie v nových farbách - červená, zelená, modrá.

  €30
     
  Výrobca: WLToys Záruka: 2 roky
 • SYMA S107 s gyroskopom - najodolnejší mini vrtuľnik na trhu Tip
  skladom do 3 dni u Vás doma 1 ks
  Legenda posledných rokov. Tradičný a bezkonkurenčný mini vrtulník. Stabilný let a vysoká odolnosť. Rotorové časti modelu sú takmer nerozbitné. Balenie je naviac vybavené USB nabíjačkou, model teda nie je potrebné nabíjať z ovládača.

  €26
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky
 •  
 • CX-007 Exclusive - vrtuľník na diaľkové ovládanie 3CH Akcia
  skladom do 3 dni u Vás doma
  Tento nový  RC model vrtuľníka  je vhodný pre úplného začiatočníka. To však neznamená, že nič nevie. Poletí presne tam, kam mu poviete a to vďaka trojkanálovému ovládaniu a stabilizácii gyroskopem.  RC vrtulník  je vhodný vďaka RC ovládaniu i do vonkajšieho prostredia, samozrejme nesmie však fúkať. Vďaka...
  €60 (–17 %)
  €50
     
  Výrobca: MZ Toys Záruka: 2 roky
 • SYMA S8 - mini rc vrtuľník na vysielačku Akcia
  skladom do 3 dni u Vás doma
  Syma S8 je nový fantastický trojkanálový vrtuľník na diaľkové ovládanie. Tento model je vybavený najmodernejším gyrom, vrtuľník teda automaticky drží smer letu. Model je teda predovšetkým určený pre úplných začiatočníkov. Najviac prekvapuje veľkosť modelu. Výrobca SYMA zaručuje veľmi vysokú  odolnosť, nezničí ho...
  €45 (–16 %)
  €38
     
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky
 • dočasne nedostupné
  Syma S5 je novým RC vrtuľníkom, vybaveným stabilizačným gyroskopickým systémom, podporujúcim letovú stabilitu.Predstavený model Syma S5 je dodávaný vo verzii  RTF, ktorý je možné okamžite po vybavení použiť k prevádzke, stačí len nabiť batériu a dokúpiť  4 ks AA tužkových baterií do diaľkového ovládača.

  €26
     
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky
 •  
 • GT QS8006 - obrovský rc vrtulník 134cm + Doprava zdarma Akcia Tip Doprava zadarmo
  skladom do 3 dni u Vás doma
  Obrovský RC vrtuľník na vonkajšie lietanie. 134 cm , dvojrýchlostný režim diaľkového ovládania.

  €119
     
  Výrobca: G.T. model Záruka: 2 roky
 • dočasne nedostupné 1 ks
  Opäť raz poriadne realistický kapotovaný a spracovaný RC vrtuľník. Vybavený LED svetlami . Ponúka možnosť lietať najmä doma a vďaka ovládaniu na 2,4 Ghz vo vonkajších priestoroch za bezvetria. Model RC vrtuľníku je krásne stabilný , vhodný i pre začiatočníkov.

  €50
     
  Výrobca: Siku Záruka: 2 roky
 • SYMA S39 2.4Ghz - stredný rc vrtuľník Akcia
  vypredané
  SYMA S39 je stredný dvojrotorový vrtuľník vhodný pre úplných začiatočníkov. Ovládanie na 2,4Ghz umožňuje lety v domácom aj vonkajšom prostredí s dostatočným dosahom. Jedná se o koaxiálny RC model vrtulníku, lietať treba za úplného bezvetria. Vysielačka je vybavená  režimem letu pre kľudný aj agresívnejší štýl letu....

  €45
     
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky
 •  
 • vypredané
  Vrtuľník SYMA Chinook je určený pre lietanie vo vnútorných priestoroch. Je vybavený farebným meniacim sa osvetlením, ktoré sa mení pri zmene polohy vrtuľníku. Diaľkové ovládanie je možné automaticky synchronizovať až s troma ďalšími modelmi s ktorými je možné lietať na jednom mieste. Model obsahuje elektronický...

  €39
     
  Výrobca: SYMA Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.