RC pavúk chodiaci po stenách RTR 1:1

Tip
Neohodnotené
Značka: JBM
€29 / ks €24 bez DPH
na objednávku zv. do 5 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
10.10.2023
Možnosti doručenia

Diaľkovo ovládaný pavúk, ktorý chodí po stenách, môže spôsobiť paniku! Väčšina ľudí, ako vieme, nemá rád pavúky. Pri pohľade na pavúka sa väčšina ľudí panika snaží vyhnúť ho z ich okolia. Ak si myslíte, že sa nebojíte pavúkov a máte niekoho v rodine, ktorý sa bojí týchto stvorení, môžete skontrolovať, ako reaguje na náš malý pavúk. Čierna vdova bude nenahraditeľná, keď chcete urobiť vtip alebo ukázať, ako sa môže diaľkovo ovládaný pavúk realisticky pohybovať. Pavúk sa pohybuje veľmi realisticky vďaka funkcii nasávania vzduchu, prilepí sa na hladkú stenu a môže sa túlať kamkoľvek chcete.

Detailné informácie

7 rokov skúseností
7 rokov skúseností
Nie sme len predajcovia. Už viac ako 12 rokov sa venujeme modelárstvu a predávame to, čo milujeme. Dôverujte profesionálom!
Neviete si s niečím rady?
Neviete si s niečím rady?
Napíšte nám alebo zavolajte, radi vám poradíme - do každej rady dávame cenné skúsenosti.
Kvalitná ponuka
Kvalitná ponuka
Náš sortiment obsahuje len overené produkty. Tie, ktoré sa nám nepozdávali sme prosto vyradili.
RC servis
RC servis
Pokazil sa váš model alebo autíčko? Nie je problém, medzi naše záľuby patrí aj elektronika takže čím ťažšia výzva tým väčšia zábava :)

Podrobný popis

RC pavúk chodiaci po stenách

Diaľkovo ovládaný pavúk, ktorý chodí po stenách, môže spôsobiť paniku! Väčšina ľudí, ako vieme, nemá rád pavúky. Pri pohľade na pavúka sa väčšina ľudí panika snaží vyhnúť ho z ich okolia. Ak si myslíte, že sa nebojíte pavúkov a máte niekoho v rodine, ktorý sa bojí týchto stvorení, môžete skontrolovať, ako reaguje na náš malý pavúk. Čierna vdova bude nenahraditeľná, keď chcete urobiť vtip alebo ukázať, ako sa môže diaľkovo ovládaný pavúk realisticky pohybovať. Pavúk sa pohybuje veľmi realisticky vďaka funkcii nasávania vzduchu, prilepí sa na hladkú stenu a môže sa túlať kamkoľvek chcete. Čierna vdova je veľmi starostlivo a realisticky. Pavúk je pokrytý špeciálnym materiálom pripomínajúcim velúr, ktorý napodobňuje skutočného pavúka senzačným spôsobom. Trénuj svojich spolužiakov zo školy! Pavúk je ovládaný diaľkovým ovládačom pracujúcim na frekvencii 27 MHz. Diaľkové ovládanie umožňuje plnú kontrolu nad pavúkom. Pavúk je nabitý diaľkovým ovládaním, má zabudovanú batériu s kapacitou 3,7 V 300 mAh.

 

Hlavné vlastnosti:

  • vpred
  • posun dozadu
  • otočte doprava
  • otočte doľava
  • otáčanie o 360 stupňov

Rozmery pavúka:

  • dĺžka 16 cm
  • šírka 19 cm
  • výška 5 cm

Obsah balenia:

  • pavúk
  • diaľkové ovládanie pracujúce na frekvencii 27 MHz zabezpečujúcej plnú kontrolu

Dodatočné parametre

Kategória: RC zviera na diaľkové ovládanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: