RC robot ROBOMAN RTR 1:1

19 hodnotení
Značka: TPC
€69 / ks €58 bez DPH
za 2-5 dní u Vás doma (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.10.2020

Model robota s rozsiahlymi možnosťami ovládania a 54 predprogramovanými funkciami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robot ROBOMAN na diaľkové ovládanie

Je tu slávny robot ROBOMAN! Jedná sa naozaj o inteligentnú hračku! Roboman je prvý robot konštrukčne založený na robotike a biofyzike. Roboman je pripravený k prevádzke hneď po otvorení krabice. Stačí vložiť batérie! Robot vykonáva celú škálu pohybov a činností. Môžete chodiť dopredu aj dozadu- Môžete sa otáčať, pohybovať trupom a využívať mnoho funkcií ovládania.  Ale pozor!!! Roboman má zabudovaný tónový generátor a detektor, ktorý predpokladá rôzne zvuky  z prostredia a reaguje na nich. Roboman začne žíť, akonáhle stisknete tlačítko na diaľkovom ovládaní! Môže sa riadiť už naprogramovanými pohybmi alebo ho môžete ovládat samostatne.

Roboman je inteligentná hračka konštruovaná na základe Biomorphic robotiky. Robot vykonáva 67 naprogramovaných funkcií, ktoré umožňujú kombináciu stoviek pohybov, môžete ich naprogramovať sami alebo môže byť naprogramovaný na vykonávanie sekvencie prednastavených pohybov. Svoju veľkú predstavivosť a rozvoj myslenia zvládne aj to najmladšie dieťa. Hračka je pomerne jednoduchá na použitie, robot je diaľkovo ovládaný, avšak je schopný vykonávať aj veľmi zložité funkcie, ako je zdvíhanie alebo premiestňovanie rôznych predmetov. Vďaka tomu sa táto hračka "neokuká" rýchlo dieťaťu, ani dospelým. Robot vie vykonávať funkcie atraktívne pre deti, môže pískať, čkať, vydávať smiešne zvuky. Budúci majiteľ robota bude veľmi šťastný, je to jedna z najvychytenejších hračiek na trhu.

Robot je schopný: chodiť v akomkoľvek smere, hýbať sa zo strany na stranu, zdvihnúť a hodiť predmety, pohybovať rukou v lakti, celým rameno, otvoriť dlaň a veľký tanec demonštrujúci umenie Kung Fu. 

Nezabudnite, že jeho možnosti bude obmedzovať len Vaša fantázia!

 

Technické informácie: 

  • Výška robota: 36cm
  • Farba robota: bielo-čierna

 

Dodatočné parametre

Kategória: RC robot na dialkové ovládanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: