RC loď WL912 RTR 1:10

2 hodnotenia
Značka: WLToys
€56 / ks €47 bez DPH
dočasne nedostupné
Variant
Možnosti doručenia

Pohyblivý a rýchly - to je nový motorový čln WL912 s dĺžkou 46cm zo stajní WLToys. Tento kompaktný čln je ľahko ovládateľný a prakticky nepotopiteľný, s vhodným uzáverom trupu a riadne zatvoreným vekom. Zaujímavosťou je  autostabilizacia, ktorá pomáha otočiť loď do pôvodnej polohy po prevrhnutí. Preto je ideálny ako prvý model na diaľkové ovládanie. Veľmi dobrý model pre začiatočníkov! Motorový čln je rýchly vďaka výkonným motorom, triedy 390, čo mu umožňuje zrýchliť až 25 km/h!

Detailné informácie

7 rokov skúseností
7 rokov skúseností
Nie sme len predajcovia. Už viac ako 12 rokov sa venujeme modelárstvu a predávame to, čo milujeme. Dôverujte profesionálom!
Neviete si s niečím rady?
Neviete si s niečím rady?
Napíšte nám alebo zavolajte, radi vám poradíme - do každej rady dávame cenné skúsenosti.
Kvalitná ponuka
Kvalitná ponuka
Náš sortiment obsahuje len overené produkty. Tie, ktoré sa nám nepozdávali sme prosto vyradili.
RC servis
RC servis
Pokazil sa váš model alebo autíčko? Nie je problém, medzi naše záľuby patrí aj elektronika takže čím ťažšia výzva tým väčšia zábava :)

Podrobný popis

Pohyblivý a rýchly - to je nový motorový čln WL912 s dĺžkou 46cm zo stajní WLToys. tento kompaktný čln je ľahko ovládateľný a prakticky nepotopiteľný, s vhodným uzáverom trupu a riadne zatvoreným vekom. Zaujímavosťou je  autostabilizacia, ktorá pomáha otočiť loď do pôvodnej polohy po prevrhnutí. Preto je ideálny ako prvý model na diaľkové ovládanie.
Ďalšou technickou novinkou a zároveň obrovskou výhoda je systém ochrany na sucho. V prípade, že model nie je vo vode, so silným motorom sa nedá spustiť! Motorový čln vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a prenosových kovových komponenetov. Veľká pozornosť bola venovaná detailom lode, takže celá vyzerá veľmi esteticky. Zvlášť pozoruhodný je veľmi presný a estetický tvar trupu v tvare písmena V Jeho jedinečný dizajn dáva modelu realistický vzhľad a uľahčuje ovládanie pri vysokých rýchlostiach. Motorový čln je rýchly vďaka výkonným motorom, triedy 390, čo mu umožňuje zrýchliť až 24km/h!
Aby bola zaistená dlhá životnosť motora, je vybavený kvapalinovým chladením so systémom  namontovaným v trupe. Model je riadený plne proporcionálnou rádiovou frekvenciou 2,4 GHz a účinný dosah môže dosiahnuť až 100m! Motorový čln je vybavený modernou LiPo batériou 7.4V s kapacitou 1500mAh.

 

Technická špecifikácia:

  • doba nabíjania batérie: cca 90min
  • ovládanie: vpred, doľava / doprava, späť
  • realistický vzhľad

Obsah balenia:

  • rc lod WL912,
  • vysielač 2,4 GHz,
  • LiPol 7.4V 1500mAh batéria,
  • nabíjačka,
  • manuál.
VIDEO

Dodatočné parametre

Kategória: RC lode rýchlostné
Záruka: 2 roky
Druh: lode
Typ lode: rýchlostný čln
Mierka lode: 1:10
Dĺžka lode: 465 mm
Šírka lode: 120 mm
Výška lode: 100 mm
Prevedenie lode: RTR
? Materiál lode: plast
? Frekvencia lode: 2.4 Ghz
? Proporcionálne ovládanie lode: áno
Motor lode: elektromotor
? Typ motora lode: jednosmerný
? Max. rýchlosť lode: 25 km/h
? Typ batérie lode: LiPo
? Kapacita batérie lode: 1500 mAh
? Výmenná batéria lode: áno
? Doba jazdy lode: cca 10 minút
Dosah ovládania lode: cca 100m

RC čln WLToys WL912