Saint Princess motorová jachta 670mm + Doprava zdarma

Tip
Neohodnotené
Značka: Hobby engine
ZadarmoZadarmo
Saint Princess motorová jachta 670mm
€205 €170,83 bez DPH
skladom do 3 dni u Vás doma (> 2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.2.2019

Luxusná motorová jachta (670 mm) s plastovým trupom s motorom rady 540. Úplne hotový model s dvojkanálovú proporcionálne RC súpravou 2,4GHz, elektronickým regulátorom otáčok, 8,4 V NiMH aku a nabíjačkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

SAINT PRINCESS MOTOROVÁ JACHTA

Maketa luxusné motorové jachty v mierke 1:20 pre rekreačné jazdenie. Model je dodávaný ako 100% hotový RC set. Príprava na plavbu zahŕňa len nabitie pohonného akumulátora a vložení batérií alebo akumulátorov do vysielača.
Model je poháňaný jednosmerným motorom rady 540 poháňajúcim kovový dvojlistý lodnú skrutku. Smer jazdy je ovládaný tiež celokovovým kormidlom umiestneným na dne lode bezprostredne za lodnou skrutkou pre zaistenie maximálnej účinnosti.
Ovládanie zaisťuje dvojkanálový vysielač 2,4GHz s trimy a prepínačmi zmyslu výchyliek pre jednoduché nastavenie. Pre ovládanie kormidla slúži štandardné servo, otáčky motora riadi jednosmerný elektronický regulátor. Bezpečný dosah RC súpravy je cca 120 m.
Prístup k motoru, akumulátorom a prijímači zaisťuje odnímací hornú časť nadstavby, servo kormidla je prístupné po sňatí zadnej paluby.

Pre pohon je s modelom dodávaná sedemčlánková akumulátorová sada NiMH 8,4 V / 2000 mAh. K jej nabíjanie je s modelom dodávaný sieťový nabíjač 500 mA. Pre napájanie vysielača budete potrebovať štyri tužkové batérie alebo akumulátory (nie sú súčasťou RC setu).
RC set obsahuje: hotový model pripravený k plavbe, dvojkanálový vysielač 2,4GHz, pohonný akumulátor 8,4 V / 2000 mAh, sieťový nabíjač pre pohonný akumulátor, plastový stojan a podrobný návod na obsluhu.

 

TECHNICKá špecifikácia:

  • Dĺžka [mm] 670
  • Šírka [mm] 215
  • Výška [mm] 400
  • Stavebné náročnosť S0
  • Náročnosť pilotáže P1
  • Regulátor 30 amp

Dodatočné parametre

Kategória: RC Lode
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
? Doba jazdy: do 20 minút
? Maximálna rýchlosť: do 30 km/h
? Motor: jednosmerný elektro
Dĺžka modelu: do 800mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: