RC loď Magic Vee MK2 RTR 1:1

Tip
2 hodnotenia
Značka: Joysway
€79 €65,83 bez DPH
dočasne nedostupné

Miniatúrny rýchlostný čln s elektrickým pohonom s plastovým trupom s dĺžkou 225 mm (celková dĺžka 270 mm) pre príjemné rekreačné jazdenie aj na malých vodných plochách. Model je dodávaný hotový v troch farebných prevedeniach (biela, červená a žltá s čiernou spodnou časťou trupu), pripravený na vyplávanie (stačí nabiť a vložiť pohonné akumulátory) s jednosmerným motorom rady 180 s vodným chladením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Miniatúrny rýchlostný čln s elektrickým pohonom s plastovým trupom s dĺžkou 225 mm (celková dĺžka 270 mm) pre príjemné rekreačné jazdenie aj na malých vodných plochách. Model je dodávaný hotový v troch farebných prevedeniach (biela, červená a žltá s čiernou spodnou časťou trupu), pripravený na vyplávanie (stačí nabiť a vložiť pohonné akumulátory) s jednosmerným motorom rady 180 s vodným chladením. Chladiaca voda je nasávaná tryskou na dne lode, von z lode je odvádzaná z ľavého boku. Výkon motora je prenášaný pružnou spojkou na lodný hriadeľ s poloponořeným trojlistou skrutkou. Smer jazdy je ovládaný excentricky umiestneným kormidlom, ako je to obvyklé u lodí konštruovaných pre jazdu na okruhoch po smere hodinových ručičiek. Ostrú zákrutu umožňujú "porezať" nastaviteľné pomocné plutvy po oboch stranách zadku trupu. Ovládanie zaisťuje dvojkanálový pištoľový vysielač 2,4Ghz, palubný elektronika zahŕňa prijímač kombinovaný s elektronickým regulátorom otáčok chránený proti prieniku vody a 9 g servo kormidla. Ovládanie kormidla i otáčok motora je plne proporcionálne.
Prístup k motoru, akumulátorom a elektronike zaisťuje dvojitý odnímací kryt; vnútorný kryt je z číreho plastu, čo umožňuje ľahkú kontrolu "vnútorností" bez otvárania. Pre pohon je s modelom dodávaná šesťčlánková akumulátorová sada NiMH 7,2 V / 260 mAh ďalšie výhodou tohto setu je prenosný akumulátorový dobíjač, nemusíte teda byť pri sieti aby ste model dobili, stačí túto nabíjačku vzík vode a vychutnať si niekoľko jázd za sebou.

 

Technická špecifikácia:

  • servo 1 micro
  • ovládanie 2 Channel 2.4GHz
  • akumulátor 6V 260mAh
  • hmotnosť: 135g

Obsah balenia:

  • kompletne zostavený RC čln MK2
  • vysielačka 2.4GHz
  • akumulátorová nabíjačka
  • akumulátor pre model

Dodatočné parametre

Kategória: RC Lode
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Druh: lode
Typ lode: rýchlostný čln
Mierka lode: 1:1
Dĺžka lode: 270 mm
Prevedenie lode: RTR
Určenie lode: začiatočník
? Materiál lode: plast
? Frekvencia lode: 2.4 Ghz
? Proporcionálne ovládanie lode: áno
Motor lode: elektromotor
? Typ motora lode: jednosmerný
? Regulátor lode: 5 Amp
? Max. rýchlosť lode: 20 km/h
? Typ batérie lode: Ni-Mh
? Kapacita batérie lode: 260 mAh
? Výmenná batéria lode: áno
? Doba jazdy lode: cca 10 minút
Dosah ovládania lode: cca 100m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: