Elektrické detské motorky s nosnosťou do 30kg

 
53
249 153249
Značky
Kolesá
Maximálna nosnosť
Počet motorov
Výbava
Výkon motora

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

   
 • Detská elektrická motorka F316 EXCLUSIV Dostupné vo viacerých farbách
  na objednávku do 7 dní
  Absolútna novinka v našej ponuke - elektrická motorka pre  milovníkov motorizmu.Veľká exkluzívna motorka s plynom na rukoväti a samostatnou brzdou s rýchlosťou do 6 km/hod. Tento model exkluxívnej detskej motorky s penovými EVO kolesami a mäkkou koženou sedačkou je neuveriteľne podobný s ozajstným skutočným...

  €239
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Detská elektrická motorka HZB 118 EXCLUSIV Dostupné vo viacerých farbách
  na objednávku do 7 dní
  Absolútna novinka v našej ponuke - elektrická motorka pre najmenších milovníkov motorizmu.Veľká exkluzívna detská motorka s plynom na rukoväti a samostatnou brzdou s rýchlosťou do 7 km/hod. Tento model exkluzívnej detskej motorky s penovými EVO kolesami a mäkkou koženou sedačkou je neuveriteľne podobný s ozajstným...

  €249
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Detská elektrická motorka Power 168 Dostupné vo viacerých farbách
  skladom do 3 dni u Vás doma 2 ks
  Novinka v našej ponuke - elektrická motorka pre deti pre najmenších milovníkov motorizmu. Stačí nasadiť prilbu a vyraziť. Svietiace predné LED svetlá a mäkká pohodlná sedačka z ekokože.Možnosť pouźiť doplnkové bočné kolieska.Zaujímavý ovládací panel s ukazovaním stavu akumulátora.

  od €115
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 •  
 • Detská elektrická motorka RR1000 6V Dostupné vo viacerých farbách
  skladom do 3 dni u Vás doma > 3 ks
  Novinka v našej ponuke - elektrická motorka  pre najmenších milovníkov motorizmu. Stačí nasadiť prilbu a vyraziť. Možnosť pouźiť doplnkové bočné kolieska.Vychytávkou tohto modelu je vlastný kufor vzadu o rozmeroch 16x20x15 cm.

  €83
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Elektrická motorka CHOPPER C1501 čierna 6V Dostupné vo viacerých farbách
  dočasne nedostupné
  Absolútna novinka v našej ponuke - štýlová elektrická motorka pre tých najmenších fanúšikov motorizmu typu CHOPPER C1501 so sedadlom pre najmenších motorkárov a operadlom. Voľný štart, 2 rýchlosti, efektné osvetlenie. Elektrická motorka pre deti je vybavená motorom 25W a je zárukou pohodlnej a bezpečnej jazdy....

  €98
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Elektrická motorka F1988 červená 12V Doprava zadarmo
  vypredané
  Elektrická veľká motorka pre deti  za skvelú cenu. Absolútna novinka motorka MOSLY s dvoma motormi 45W, mäkké penové kolesá EVA, zobrazením nabíjania na displeji, vďaka čomu vieme, koľko "ešte máme paliva". Vstup na Mp3, predne svietiace svetlá.  Doba jazdy 1 - 2 hodiny. Robustný plastový rám s oceľovou zadnou...

  €169
     
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 •  
 • Elektrická motorka CHOPPER čierna 12V Doprava zadarmo
  vypredané
  Absolútna novinka v našej ponuke - elektrická motorka typu CHOPPER so sedadlom . Voľný štart,  3 rýchlosti, mäkké EVO kolesá , efektné  osvetlenie kolies, predné a zadné svetlá, USB.  Motor 2x45 W, bezpečnostné pásy na sedadle spolujazdca.

  €209
     
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Elektrická motorka pre deti BMW S1000 RR červená , originál licencia Dostupné vo viacerých farbách
  dočasne nedostupné
  Jedna z najobľúbenejších motoriek v našej ponuke - elektrická motorka v licencii BMW. Voľný štart, 2 rýchlosti, mäkké EVO kolesá,  osvetlenie, predné LED svetlá.Štartovanie kľúčikom! Verzia elektrickej motorky so silnejším 2x45W motorom.

  €179
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 • Detská elektrická motorka R1 Superbike Dostupné vo viacerých farbách
  skladom do 3 dni u Vás doma
  Novinka v našej ponuke - elektrická motorka pre deti pre najmenších milovníkov motorizmu. Stačí nasadiť prilbu a vyraziť. Svietiace predné LED svetlá a štartovanie vlastným kľúčom sú v tejto kategórii skôr výnimkou. Možnosť pouźiť doplnkové bočné kolieska.

  €119
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky
 •  
 • Elektrická detská motorka typu CHOOPER Dostupné vo viacerých farbách
  vypredané
  Elektrická motorka  pre deti za skvelú cenu. Doba jazdy 1 - 2 hodiny . Rýchlosť 3-5 km/hod. Dostupné vo viacerých farbách. Spestrením je zaujímavý policajný design. Riadenie pomocou riadítok a pedálov.  

  €69
  Výrobca: JBM Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.