V období od 13.8.2018 do 17.8.2018 bude nedostupný telefonický kontakt. Za prípadné problémy sa Vám ospravedlňujeme, v prípade nevyhnutných otázok nám napíšte email a my Vám promptne obratom odpovieme. Expedícia prebieha normálne denne.

Hoverboard - mini segway

Naša moderná doba je charakteristická tým, že ľudia vymýšľajú neuveriteľné veci. Jedným z nich je aj hoverboard alebo mini-segway. Hoverboard je vlastne elektrické približovadlo, male, kompaktné a prenosné. Ovládame ho pomocou presúvania vlastnej váhy, jednoducho sa dobíja a na jedno dobitie prejde až 20 km. Hoverboardy sú fenoménom dnešnej doby a Vy máte možnosť vybrať si z rôznych typov a veľkostí.

 
299
389 1299389
Značky
Maximálna nosnosť
Výbava

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Hoverboard Standard čierna Gravity SMART 6,5" Doprava zadarmo
  vypredané
    Je to ako Segway - len menšie a lacnejšie. Módna novinka, ktorá v sebe spája technologickú výbavu Seagway za rozumnú cenu. Novinka v našej ponuke! Kvalitné batérie Samsung Li-ION. Dojazd až 15 km . Veľký svetový hit!

  €299
     
  Výrobca: Rayline Záruka: 2 roky
 • Hoverboard Standard čierna Gravity SMART 8" Tip Doprava zadarmo
  vypredané
  Je to ako Segway - len menšie a lacnejšie. Módna novinka, ktorá v sebe spája technologickú výbavu Seagway za rozumnú cenu. Novinka v našej ponuke! Kvalitné batérie Samsung Li-ION. Dojazd až 15 km . Táto verzia s 8 palcovými kolesami.  Veľký svetový hit!

  €369
     
  Výrobca: Rayline Záruka: 2 roky
 • Hoverboard Hip-Hop s 10 palcovými kolesami - AKU Samsung, Bluetooth Dostupné vo viacerých farbách Doprava zadarmo
  za 7 dní u Vás doma
  Hoverboard obsahuje BLUETOOTH pre spárovanie s chytrým zariadením, diaľkový ovládač a kvalitný akumulátor SAMSUNG. Prináša NEMECKÁ SPOLOČNOSŤ Xcite RC. Manipulácia je veľmi jednoduchá a ľahká. Jednoducho posunúť váhu a už sa pohybuje zariadenie samo o sebe. Po krátkej dobe ustálení viete, ako jej balans udržať.

  €389
  Výrobca: XciteRC Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.