DJI Mavic PRO Fly More Combo + Doprava zdarma

6 hodnotení
Značka: DJI
€1 154 / ks €962 bez DPH
vyradené z predaja
Položka bola vypredaná…

DJI Mavic Pro je malý, ale zároveň veľmi výkonný dron, vďaka ktorému premeníte oblohu na obrovské ihrisko. Vďaka jeho extrémne kompaktnej veľkosti a vysokým stupňom komplexity je Mavic Pro jedným z najsofistikovanejších dronov, aké kedy DJI vyrobil. Fly More Combo obsahuje navyše autonabíjačku, nabíjaciu stanicu, prenosnú tašku na rameno, externý nabíjací adaptér, dve náhradné batérie a dva páry náhradných vrtúľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

DJI MAVIC PRO

DJI Mavic 1

 
Lietajte ďalej

Nový systém prenosu obrazu s názvom OcuSync prináša výrazne zlepšenia. Dosah obrazu vysielaného z Mavic je pre krajiny v EÚ 4 km (v USA je to až 7 km). Prvýkrát je tu možnosť pripojenia druhého ovládača, čo sa hodí napríklad pri výučbe lietania, kde skúsený pilot môže kedykoľvek zasiahnuť do letu so svojím ovládačom.

DJI Mavic 2

 
Žiadne nárazy a škrabance

Mavic je vybavený siedmimi senzormi. Z toho päť kamier slúži na vyhýbanie sa prekážkam. Sú umiestnené vpredu a zospodu. Pozičné systémy GPS a GLONASS slúžia na komunikáciu so satelitmi. Mavic ma tiež dva ultrazvukové senzory, redundantné senzory a 24 procesorov. Kamerový systém vytvára počas letu 3D obrazy, podľa ktorých Mavic vyhodnocuje svoju polohu až do vzdialenosti 15 metrov.

DJI Mavic 3

 
Precízne vznášanie

Mavic dokáže lietať aj bez GPS. Aj plánujete lietať aj v interiéri alebo len počas letu preletíte pod väčším prístreškom alebo mostom, vtedy prichádza na rad vylepšený pozičný systém založený nielen na ultrazvuku ale aj na 3D obraze. Mavic dokáže sledovať okolie na vzdialenosť 15 metrov dopredu a 10 metrov pod ním. Novou funkciou je aj precízne pristávanie. Pri odlete si Mavic za pomoci pozičných kamier nahrá krátke video povrchu pod ním a spáruje ho s GPS súradnicami. Pri pristávaní sa presne zladí s nahratým snímkom a pristane takmer na milimeter presne.

DJI Mavic 4

 
Lietajte dlhšie

Mavic je iba jedna šestina z veľkosti Phantoma 4, no výrazná redukcia veľkosti neznamená redukciu letového času. Mavic dokáže letieť oveľa dlhšie, ako by ste možno očakávali od jeho kompaktnej veľkosti. Je schopný dosiahnuť až 27 minút letového času a dokáže preletieť až vzdialenosť 13 km vďaka novým, výkonným a vysoko efektívnym motorom.

DJI Mavic 5

 
4K Ultra HD video

Mavic nahráva kvalitné 4K video pri 30 snímkach za sekundu. Pri nahrávaní nie je využívaná žiadna elektronická stabilizácia obrazu. Kamera Mavicu obsahuje miniatúrny a precízne vyrobený 3-osí gimbal, ktorý zabezpečuje stabilizáciu obrazu aj vo veľkej rýchlosti. Kamera je vybavená 1/2,3 palcovým CMOS senzorom, ktorý zabezpečuje video v profesionálnej kvalite a dokáže zhotoviť aj 12 megapixelové fotografie.

DJI Mavic 6

 
Kvalitné fotografie

Všetci milujeme kvalitné fotografie. Mavic dokáže vytvoriť 12 megapixelové fotografie vo formáte Adobe DNG RAW, vďaka čomu sa vám budú lepšie upravovať farby, jas, kontrast a iné vlastnosti.

10

 
Nahrávaj ako profesionál. Automaticky.

Ak sa chcete nahrávať na Mavic, nepotrebujete k tomu žiadny filmový štáb. Vďaka funkcii ActiveTrack označíte konkrétny pohybujúci sa objekt a Mavic ho bude automaticky nasledovať.

Zamávajte svojmu dronu

Odložte smartfón a ovládač. Mavic pomocou kamerového systému reaguje na rôzne gestikulácie, vďaka ktorým si môžete vytvoriť fotografie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Zodvihnite ruky alebo zamávajte a Mavic vás bude nasledovať a vytvárať fotografie.

Jemne nastavené ovládanie

Ak nechcete lietať rýchlo, pri zapnutí Tripod módu sa Mavic bude pohybovať pomalšie a bezpečnejšie. Tripod mód je vhodné použiť pri lietaní v interiéri. Maximálna rýchlosť v tomto móde je 3,6 km/h, vďaka čomu Mavic robí pomalé pohyby a plynulé zábery.

2

 

Leťte pomocou mobilu

Všetko čo potrebujete na ovládanie svojho dronu, je len váš smartfón. Na riadenie DJI Mavic používate virtuálne joystiky na obrazovke svojho mobilu a rovnako máte plný prístup k inteligentným letovým módom ako TapFly, Trace, Sportlight a Profile.

TapFly

Piloti, ktorí nemajú toľko skúsenosti s lietaním, majú problém letieť priamo. Dôvodom sú virtuálne joystiky, na ktoré nie sú zvyknutí. TapFly znamená to, že jednoduchým dotykom obrazovky vyberiete miesto, kam má Mavic letieť. Počas letu budú pohyby Mavicu pekné a plynulé. Pri zapnutí módu TapFly, sa môžete viac sústrediť na náklon gimbalu a kontrolovanie záberov. Lietanie môže byť skutočne takéto jednoduché.

Na váš pokyn

Mavic reaguje na každý pokyn skoro okamžite, vďaka čomu cítite väčšiu istotu pri riadení dronu. Či už chcete zachytiť pomalé a plynulé zábery alebo lietať v rýchlosti až 65 km/h v športovom móde.

3

 

Pozrite sa na svet z vtáčej perspektívy

Pozerajte na svet ako vták vďaka vysoko-kvalitným bezdrôtovým DJI Okuliarom. S rozlíšením 1920 x 1080 a uhlom pohľadu až 85° sledujte svet okolo seba z vtáčej perspektívy. Vstavaný OcuSync zabezpečuje video prenos vo FullHD kvalite bez použitia káblov.

Zachyťte, upravujte, zdieľajte

Všetky vaše zábery nahrané na DJI Mavic môžete bez problémom editovať v aplikácii DJI GO na svojom smartfóne. Po úprave môžete zábery zdieľať priamo na Facebook, YouTube, Twitter, Instagram a iné sociálne siete.

Dvakrát viac senzorov. Dvakrát viac ľahkosti

Najčastejší problém pri dronoch je, že senzor nepracuje presne tak, ako by mal. Preto má Mavic dva kľúčové senzory. Ak sa stane, že jeden senzor sa nebude správať ako by mal, druhý ho nahradí.

Snímanie povrchu

Mavic je vybavený módom, ktorý sleduje a kopíruje sklon povrchu. A to všetko vďaka senzorom. Jednoducho si nastavíte, akú výšku má Mavic udržiavať nad povrchom (od 0,3 metra - 10 metrov) a vy sa môžete sústrediť na kompozíciu vašich záberov.

Bezpečnejšie, inteligentnejšie batérie

Nové, bezpečnejšie a inteligentnejšie batérie zaručujú až 27 minút letu. Aplikácia DJI GO vám umožňuje kontrolovať stav batérie aj počas letu. Rovnako automaticky vypočítava, koľko minút letu vám ešte ostáva do vybitia batérie.

Aplikácia DJI GO

Vďaka DJI GO aplikácii vidíte presne to, čo vidí kamera v priamom prenose. Čítate všetky informácie, ktoré potrebujete od stavu batérie až po vzdialenosť, výšku a iné. Upravujete ISO limit, formát v akom má kamera nahrávať a veľa ďalších užitočných vecí.

 

Obsah balenia

 • 1x dron
 • 1x diaľkový ovládač
 • 3x dva páry vrtúľ
 • 1x držiak gimbalu
 • 1x nabíjačka
 • 1x nabíjací kábel
 • 1x 16 GB MicroSD karta
 • 1x MicroUSB kábel
 • 3x kábel pre ovládač (Lightning, MicroUSB a USB Type-C)
 • 1x autonabíjačka
 • 1x nabíjacia stanica
 • 1x prenosná taška na rameno
 • 1x externý nabíjací adaptér
 • 2x inteligetná batéria
 • 2x dva páry náhradných vrtúľ

 

VIDEOPREDSTAVENIE

Dodatočné parametre

Kategória: Drony DJI
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: